Ładowanie logo
Zakres rozmiarów: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje
Zakres cen: z 200zł do 10,000zł
Zasięg obszaru lądowego: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Słoneczne Tarasy, Dzielnica Koszutka, Katowice, KAT-ST-20-45

Wycena przez telefon

Szczegóły

 • Numer Oferty KAT-ST-20-45
 • Cena Wycena przez telefon
 • Typ nieruchomości
 • Status nieruchomości
 • Rodzaj Oferty
 • Pomieszczenia 2
 • Pokoje 2
 • Łazienki 1
 • Rok budowy 2022
 • Powierzchnia 44.94 m2
 • Co wchodzi w skład ceny? Czynsz i komórka lokatorska. Opłaty dodatkowe: media wg zużycia (zimna i ciepła woda, energia elektryczna, ogrzewanie z sieci miejskiej), internet Wi-Fi (umowa z dostawcą we własnym zakresie i na własny koszt), opłata do wspólnoty zawierająca zaliczkę na media oraz opłaty śmieciowe (600 zł/m-c), zewnętrzne miejsce parkingowe (200 zł+VAT/m-c).
 • Opłata za media media płatne dodatkowo wg zużycia (zimna i ciepła woda, energia elektryczna, ogrzewanie z sieci miejskiej)
 • Informacja Skrótowa Nieumeblowane, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,94 m2 z loggią na 5 piętrze. Możliwość wynajęcia zewnętrznego miejsca parkingowego przed budynkiem za dodatkową opłatą. Doskonała lokalizacja w centrum Katowic.
 • Piętro Piąte (Z 10 pięter)
 • Pomieszczenia salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój oraz dodatkowo loggia.
 • Wyposażenie Mieszkanie nieumeblowane
 • Wyposażenie Dodatkowe pralka, zmywarka, domofon, dzwonek drzwiowy, komórka lokatorska, internet Wi-Fi (umową z dostawcą we własnym zakresie i na własny koszt), zewnętrzne miejsce parkingowe (za dodatkową opłatą)
 • Akceptacja Zwierząt Tak
 • Ekspozycja Zach.
 • Max. sugerowana liczba osób 3
 • Minimalny okres najmu 12 miesięcy
 • Rodzaj umowy Najem instytucjonalny
 • Kaucja zwrotna 5000
 • Rodzaj ogrzewania Ogrzewanie z sieci miejskiej
 • Certyfikat Energetyczny Mieszkanie posiada stosowne Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku.

Plan/y Architektoniczne

Przegląd

 • Numer Oferty KAT-ST-20-45
 • Pokoje 2
 • Łazienki 1
 • Powierzchnia 44.94 m2
 • Rok budowy 2022

Opis

Nieumeblowane, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,94 m2 z loggią na 5 piętrze. Możliwość wynajęcia zewnętrznego miejsca parkingowego przed budynkiem za dodatkową opłatą. Doskonała lokalizacja w centrum Katowic.

Mieszkanie do samodzielnego umeblowania, usytuowane na 5 piętrze jednego z trzech budynków nowo wybudowanego Osiedla SŁONECZNE TARASY w Katowicach (część dzielnicy Koszutka). Budynek posiada windę. Na parterze sąsiedniego budynku znajduje się sklep ŻABKA. Mieszkanie znajduje się w pobliżu dyskontu spożywczego LIDL, szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka, przystanku autobusowego, tramwajowego, kościoła rzymskokatolickiego oraz parku. Osiedle SŁONECZNE TARASY znajduje się w samym centrum Katowic, zaledwie 1,4 km od Spodka, NOSPR, 2,6 km od Centrum Handlowego Silesia i Muzeum Śląskiego, ok. 3 km od uczelni wyższych.

Na mieszkanie składają się następujące pomieszczenia: pokój z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia, przedpokój i loggia. Z salonu oraz z sypialni wyjście na loggię skierowaną na zachód. Aneks kuchenny wyposażony jest w meble kuchenne oraz niezbędny sprzęt kuchenny (kuchnia elektryczna z płytą indukcyjną i piekarnikiem, zlew, chłodziarko-zamrażarka, pochłaniacz i zmywarka oraz stół). W przedpokoju znajduje się przestronna szafa ubraniowa. Łazienka jest wykafelkowana i całkowicie urządzona (kabina prysznicowa, toaleta, umywalka, lustro, pralka). Na podłodze pokoi znajdują się panele, natomiast w łazience, przedpokoju i aneksie kuchennym płytki. Ściany są pomalowane. Mieszkanie wyposażone jest w drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, karnisze, stolarkę okienną (PCV). W mieszkaniu zainstalowane są lampy, osprzęt elektrotechniczny i domofon oraz grzejniki.

Za dodatkową opłatą, w miarę dostępności istnieje możliwość wynajęcia zewnętrznego miejsca parkingowego (nr KAT-ST-20-PAR32) przed budynkiem oraz wyposażenia mieszkania w podstawowe umeblowanie

Budynek

Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze, w budynku nr A (Mieszkanie nr 45) Osiedla SŁONECZNE TARASY w Katowicach przy ul. Słonecznej 20 w dzielnicy Koszutka, w samym centrum Katowic, w sąsiedztwie Spodka, NOSPR, Centrum Handlowego Silesia, Ogrodu zoologicznego, Parku A. Budnioka. Osiedle SŁONECZNE TARASY jest monitorowane. Zabudowa Osiedla obejmuje 2 budynki mieszkalne wielorodzinne o 10 kondygnacjach naziemnych, w których jest łącznie 121 mieszkań (o powierzchni użytkowej od 36 m2 do 94 m2) i 2 lokale usługowe oraz 1 budynek o 7 kondygnacjach naziemnych, w którym jest łącznie 60 mieszkań (o powierzchni użytkowej od 39 m2 do 96 m2).

W kondygnacjach podziemnych budynków znajdują się komórki lokatorskie oraz garaże podziemne dla samochodów osobowych. W każdym budynku zainstalowany jest domofon, co gwarantuje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Przed budynkiem znajduje się parking oraz plac zabaw dla dzieci i strefa relaksu – tereny zielone.

Nazwa Nieruchomości:

Słoneczne Tarasy

Lokalizacja

Atutem mieszkania jest też jego dogodna lokalizacja w samym centrum Katowic, w dzielnicy Koszutka, w niedalekim sąsiedztwie Spodka (1,4 km), NOSPR (1,7 km), Centrum Handlowego Silesia (2,6 km), Muzeum Sląskiego (2,8 km), ZOO (3,2 km). Na parterze budynku znajduje się sklep ŻABKA, a w odległości 0,3 km Dyskont LIDL. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się szkoła podstawowa (0,26 km), przedszkole (0,45 km), żłobek (0,75 km), LO (0,6 km) oraz uczelnie wyższe (UŚ – 2,3 km, Akademia Ekonomiczna – 3,8 km, Śląski Uniwersytet Medyczny – 3,4 km). W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (0,3 km) i tramwajowy (0,5 km). W odległości 2,2 km jest dworzec PKP, 1,3 km Park A. Budnioka, 1 km Park Wełnowiecki, 1,3 km Skwer Walentego Fojkisa, a 0,85 km – Kościół rzymskokatolicki i restauracja. Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Na najbliższym przystanku – Koszutka Iłłakowiczówny (0,3 km) zatrzymują się autobusy linii nr 0, 30, 50, 193, 296, 30N, a na przystanku Koszutka Słoneczna (0,55 km) autobusy linii nr 5, 27, 109, M11, M28. Z pobliskiego przystanku tramwajowego Koszutka Jesionowa (0,5 km) jeżdżą tramwaje linii nr 13 i 16. Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do Drogowej Trasy Średnicowej oraz trasy S86. W okolicy jest też stacja roweru miejskiego.

Ważniejsze Odległości
Odległość Czas Spaceru
Sklep Żabka 0 km 0 min
Dyskont LIDL 0.3 km 4 min
Centrum Handlowe SILESIA 2 km 19 min
Przystanek autobusowy 0.3 km 4 min
Przystanek tramwajowy 0.4 km 7 min
Dworzec PKP 2.2 km 25 min
Lotnisko Pyrzowice 26 km
Park A. Budnioka 1.3 km 13 min
Szkoła podstawowa 0.26 km 2 min
Przedszkole 0.45 km 1 min
Szkoła ponadpodstawowa LO 0.6 km 8 min
Żłobek 0.75 km 10 min
Uniwersytet Śląski 2.3 km 28 min
Śląski Uniwersytet Medyczny 3.4 km 39 min
Akademia Ekonomiczna 3.8 km 43 min
Restauracja 0.8 km 10 min
Kościół rzymskokatolicki 0.5 km 8 min
Piekarnia 0.7 km 8 min
Spodek 1.4 km 18 min
Katowicka Strefa Kultury 2 km 23 min
NOSPR 1.7 km 22 min
ZOO 3.2 km 34 min
Muzeum Śląskie 2.8 km 28 min
Nikiszowiec 8 km
Chorzów 7 km
Mysłowice 10 km
Bytom 14 km
Sosnowiec 10 km
Ruda Śląska 14 km
Dąbrowa Górnicza 17 km
Zabrze 22 km
Tychy 20 km

Ceny ujęte w niniejszej ofercie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego, ale są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy najmu. W związku z powyższym ww. informacje, w tym ceny mogą ulec zmianie aż do momentu zawarcia umowy z Klientem.

Porównaj

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć optymalnej oferty wśród naszych aktualnych ogłoszeń lub lokal będzie Ci potrzebny nieco później, zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie i opisanie nam swoich oczekiwań. Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta, która może Cię zainteresować.
Tymczasem zachęcamy do obserwowania nas w naszych Social Mediach.  

Zespół XCONSULTER sp. z o.o