Ładowanie logo
Zakres rozmiarów: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje
Zakres rozmiarów: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje
Czym się zajmujemy

O Nas

Budowa i wynajem nieruchomości to trzeci (a od ostatnich 10 lat – wiodący), obok doradztwa biznesowego oraz reklamy trzon działalności spółki XCONSULTER z Pszczyny. Na przestrzeni ostatnich 10 lat zrealizowaliśmy następujące inwestycje budowlane:

Przejdź Do

Apartamenty WIŚNIOWY ZAKĄTEK

Pszczyna, ul. Wiśniowa 2 – rewitalizacja i całkowita przebudowa istniejącego budynku jednorodzinnego i stworzenie apartamentowca w skład którego wchodzi 7 kompletnie wyposażonych i umeblowanych apartamentów na wynajem oraz biuro, w którym zlokalizowana jest siedziba spółki XCONSULTER

Apartamenty SREBRNA

Pszczyna, ul. Srebrna 8 – realizacja inwestycji począwszy od etapu surowego otwartego po oddanie do użytku budynku zawierającego 6 umeblowanych i w pełni wyposażonych mieszkań na wynajem.

Apartamenty JAWOROWA

Brenna, ul. Jaworowa 2c – realizacja inwestycji począwszy od etapu surowego otwartego po oddanie do użytku budynku zawierającego 6 niezależnych mieszkań na wynajem, z których część jest w pełni umeblowana, pozostałe mieszkania wyposażone są natomiast tylko w meble kuchenne i sprzęt kuchenny oraz mają w pełni urządzoną łazienkę.

Osiedle LAUROWE

Pszczyna, ul. K. Szymanowskiego 32, 34, 34a i 36 – całkowita realizacja inwestycji polegająca na zaprojektowaniu i budowie osiedla mieszkaniowego składającego się z czterech budynków wielorodzinnych o łącznej ilości 46 mieszkań i 9 garaży Większość mieszkań została wykończona w stanie deweloperskim i sprzedana. Pozostałe 18 mieszkań oraz 3 garaże spółka przeznaczyła na wynajem, po wcześniejszym wykonaniu niezbędnych prac wykończeniowych. Część z tych lokali jest w pełni umeblowana, pozostałe mieszkania wyposażone są natomiast tylko w meble kuchenne i sprzęt kuchenny oraz mają w pełni urządzoną łazienkę. Garaże są wykafelkowane i wyposażone w bramę sterowaną pilotem.

 

Budynek Biurowo-Mieszkalny Żorska 10

Pszczyna, Żorska 10 – całkowita realizacja inwestycji polegająca na zaprojektowaniu i budowie 3-piętrowego budynku biurowo-mieszkalnego w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Laurowego. Na parterze, pierwszym i drugim piętrze budynku znajdują się lokale niemieszkalne – biura przeznaczone na wynajem. Lokale mają w pełni urządzone łazienki, kafelki na podłodze w korytarzach i pomieszczeniach socjalnych oraz wykładzinę podłogową w biurach. Na 3 piętrze budynku znajdują się natomiast 2 mieszkania na wynajem, z których jedno jest umeblowane, a drugie wyposażone w meble kuchenne i sprzęt kuchenny oraz w pełni urządzoną łazienkę - do samodzielnej aranżacji w pozostałe meble.

Apartamenty SERDECZNA

Pszczyna, ul. Serdeczna 3 – rewitalizacja i całkowita przebudowa istniejącego budynku jednorodzinnego i podział na 2 niezależne kompletnie wyposażone i umeblowane apartamenty wraz z garażami na wynajem
Zasób lokali oferowanych przez nas do wynajęcia jest stale uzupełniany.
Wkrótce w naszym portfolio pojawią się nowe mieszkania w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.
We wszystkich naszych realizacjach naszym celem nadrzędnym jest budowa z wysokiej jakości materiałów i dbałość o estetyczne i trwałe wykończenie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, przy jednoczesnej trosce o tereny zielone, aby zapewnić naszym najemcom maksimum komfortu i wygody. Jednocześnie zdobyte na przestrzeni 10 lat doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz ich wynajmie oraz przejrzyste i uczciwe zasady współpracy, pozwoliły nam pozyskać rzeszę kilkuset zadowolonych klientów. Zróżnicowana oferta pozwala nam dopasować się do różnorodnych oczekiwań naszych najemców, nawet tych najbardziej wymagających.
 
Zachęcamy do odwiedzenia stron poświęconych poszczególnym lokalom na wynajem.
Przekonacie się Państwo, że warto nam zaufać i skorzystać z naszej oferty.

Porównaj

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć optymalnej oferty wśród naszych aktualnych ogłoszeń lub lokal będzie Ci potrzebny nieco później, zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie i opisanie nam swoich oczekiwań. Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta, która może Cię zainteresować.
Tymczasem zachęcamy do obserwowania nas w naszych Social Mediach.  

Zespół XCONSULTER sp. z o.o