Ładowanie logo
Zakres cen: z 200zł do 10,000zł
Zasięg obszaru lądowego: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje
FAQ

Często Zadawane Pytania

Od najemców nie jest pobierana żadna prowizja z tytułu wynajmu. Wynajmowane nieruchomości pochodzą z naszego własnego zasobu, dzięki czemu klienci nie są obciążani dodatkowymi opłatami z tytułu pośrednictwa.

Umowy najmu podpisujemy na minimum 12 miesięcy. Maksymalny okres najmu nie jest określony. Po zakończeniu umowy najmu, umowa może zostać przedłużona na kolejny rok lub lata. Nie podpisujemy umów najmu na okres krótszy niż 12 miesięcy.

Umowy najmu są umowami najmu instytucjonalnego lub okazjonalnego na okres minimum 12 miesięcy.

Tak, w dniu podpisania umowy najmu, najemca jest zobowiązany zapłacić wynajmującemu kaucję zwrotną. Wysokość kaucji jest określona w opisie poszczególnych lokali. Wysokość kaucji nie podlega negocjacji ani podziałowi na raty

Kuchnia lub aneks kuchenny każdego mieszkania wyposażona jest w niezbędne meble kuchenne i sprzęt AGD. Rodzaj sprzętu i szczegóły wyposażenia wyszczególnione są w opisie wybranego lokalu na naszej stronie internetowej. W apartamentach w pełni wyposażonych znajdują się też podstawowe naczynia kuchenne (garnki, patelnia, talerze, sztućce, szklanki, kubki itp.).

Oferujemy zarówno mieszkania w budynkach, w których są akceptowane zwierzęta domowe, jak i takie, w których nie są one akceptowane. Dajemy w ten sposób wybór naszym najemcom w jakiej przestrzeni chcą mieszkać. Informacja o akceptacji zwierząt w danej lokalizacji znajduje się w opisie poszczególnych mieszkań.

Nie, wszystkie mieszkania i lokale niemieszkalne przeznaczone są na wynajem. Mieszkania na Osiedlu Laurowym były kiedyś w ofercie sprzedaży firmy, lecz w tej chwili sprzedaż mieszkań jest już zakończona.

Naszym najemcom w Pszczynie i Brennej zapewniamy bezpłatny parking na terenie ogrodzonej posesji. W razie braku odpowiedniej ilości miejsc parkingowych wewnątrz posesji, należy liczyć się z koniecznością skorzystania z bezpłatnych miejsc parkingowych poza ogrodzeniem. W niektórych naszych lokalizacjach oferujemy możliwość korzystania z garażu (podziemnego lub naziemnego) na warunkach określonych szczegółowo w opisie lokalu.

Wszystkie mieszkania mają wyposażoną kuchnię i łazienkę. Część mieszkań oferowanych na wynajem jest w pełni umeblowana. Oferujemy też mieszkania bez mebli dla tych osób, które chcą zaaranżować sobie przestrzeń według własnych upodobań lub dysponują już własnymi meblami. Dla szczególnie wymagającychklientów mamy też w ofercie mieszkania w pełni wyposażone – czyli całkowicie umeblowane i dodatkowo wyposażone w naczynia i sprzęt kuchenny

Czynsze najmu mieszkań różnią w zależności od ich typu. Przeważnie w kwocie miesięcznego czynszu zawarte są koszty zużycia mediów (woda, prąd, ogrzewanie, wywóz śmieci) oraz koszty utrzymania części wspólnych. Szczegóły na temat ceny dostępnych mieszkań znajdziesz w opisie wybranego lokalu na naszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat ewentualnych limitów zużycia mediów zawartych w cenie czynszu.

Z uwagi na fakt, iż wynajmujemy nasze mieszkania w trybie najmu długoterminowego, apartamenty nie są wyposażone w pościel, ręczniki i papier toaletowy. Na szczególne życzenie najemcy, za dodatkową opłatą możemy jednak dostarczyć pościel oraz ręczniki.

Dbając o komfort mieszkania najemców i stan techniczny naszych mieszkań, w opisie poszczególnych lokali wskazana jest maksymalna liczba osób, jaka sugerowana jest przez nas do zasiedlenia lokalu

We wszystkich naszych budynkach obowiązuje całkowity zakaz palenia na terenie całego obiektu.

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących warunków najmu i naszej oferty skontaktuj się z nami

Porównaj

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć optymalnej oferty wśród naszych aktualnych ogłoszeń lub lokal będzie Ci potrzebny nieco później, zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie i opisanie nam swoich oczekiwań. Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta, która może Cię zainteresować.
Tymczasem zachęcamy do obserwowania nas w naszych Social Mediach.  

Zespół XCONSULTER sp. z o.o