Ładowanie logo
Zakres cen: z 200zł do 10,000zł
Zasięg obszaru lądowego: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje

Blog

  • Strona główna
  • Oferta
Trzy nowiutkie, urządzone mieszkania w sercu Katowic czekają na pierwszych najemców!

Trzy nowiutkie, urządzone mieszkania w sercu Katowic czekają na pierwszych najemców!

Trzy nowiutkie, urządzone mieszkania w sercu Katowic czekają na pierwszych najemców!

 

Z dumą informujemy, że nasze nowe 2-pokojowe mieszkania w samym centrum Katowic są już gotowe na przyjęcie pierwszych najemców. Mieszkania zlokalizowane są na piątym piętrze jednego z budynków nowego Osiedla SŁONECZNE TARASY przy ul. Słonecznej 20 w dzielnicy Koszutka.

 

Nasze apartamenty mają powierzchnię ok. 45 m2 i składają się z następujących pomieszczeń: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni i przedpokoju. Mieszkania są funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone (z dala od pozostałych budynków). Każde z trzech mieszkań posiada duże okna oraz loggię skierowaną na zachód. Dla urozmaicenia oferty, dwa apartamenty oferujemy w pełni umeblowane z dostępem do komórki lokatorskiej i miejsca parkingowego w garażu podziemnym (za dodatkową opłatą), natomiast trzecie mieszkanie jest wykończone w standardzie „pod klucz” do samodzielnego umeblowania. W tym wypadku najemca ma do dyspozycji zewnętrzne miejsce parkingowe i zgodę wynajmującego na zamieszkanie ze zwierzakiem.

 

Bezdyskusyjnym atutem Osiedla SŁONECZNE TARASY jest jego znakomita lokalizacja w samym centrum Katowic, zaledwie 1,4 km od Spodka i NOSPR, 2,6 km od Centrum Handlowego Silesia i Muzeum Śląskiego, ok. 3 km od uczelni wyższych. Mieszkania znajdują się zaraz obok sklepu Żabka, w pobliżu dyskontu spożywczego LIDL, szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka, przystanku autobusowego, tramwajowego, kościoła rzymskokatolickiego oraz parku.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszych lokali:

 

Link do poszczególnych mieszkań i garaży oraz miejsca parkingowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porównaj

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć optymalnej oferty wśród naszych aktualnych ogłoszeń lub lokal będzie Ci potrzebny nieco później, zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie i opisanie nam swoich oczekiwań. Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta, która może Cię zainteresować.
Tymczasem zachęcamy do obserwowania nas w naszych Social Mediach.  

Zespół XCONSULTER sp. z o.o