Ładowanie logo
Zakres cen: z 200zł do 10,000zł
Zasięg obszaru lądowego: z 10 m2 do 1,000 m2
Inne funkcje

Osiedle Przy Fontannie

Osiedle Przy Fontannie składa się z 3 budynków, w których znajduje się łącznie 40 mieszkań. Budynki zlokalizowane są na obrzeżach osiedla Piastów – największego osiedla w Pszczynie, blisko najważniejszych miejsc użyteczności publicznej, atrakcji Pszczyny oraz drogi DK1. W pobliżu mieszkania znajdują się dyskonty spożywcze i przemysłowe, stacja benzynowa, bankomaty, pasaż handlowy DOBRAWY, kościół rzymskokatolicki, szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, żłobek, plac zabaw, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz przystanek autobusowy i sala zabaw dla dzieci. Zaletą lokalizacji jest także szybki dojazd do DK1. W pobliżu znajduje się również Jezioro Goczałkowickie oraz ścieżki rowerowe. Lokalizacja apartamentu jest korzystna także ze względu na bliskość licznych atrakcji turystycznych Pszczyny, w szczególności Muzeum Zamkowego z zabytkowym parkiem pszczyńskim i przylegającą do niego starówką, a także Zagrody Żubrów, Skansenu- Zagrody Wsi Pszczyńskiej, Muzeum Prasy.

Wynajęte Na Wynajem
Wycena przez telefon
Wynajęte

Częściowo umeblowane, mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze budynku (ostatnie piętro), z balkonem i komórką lokatorską. Media, komórka lokatorska i parking w cenie. Mieszkanie na wynajem częściowo umeblowane, z balkonem i komórką lokatorską. W cenie najmu: media, komórka lokatorska, parking i opłata do wspólnoty mieszkaniowej.. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 53,73 m2 zlokalizowane w […]

  • 2 Po
  • 1 Ła
  • 53.73 m2

Porównaj

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć optymalnej oferty wśród naszych aktualnych ogłoszeń lub lokal będzie Ci potrzebny nieco później, zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie i opisanie nam swoich oczekiwań. Skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta, która może Cię zainteresować.
Tymczasem zachęcamy do obserwowania nas w naszych Social Mediach.  

Zespół XCONSULTER sp. z o.o