Press | Niedziela, 02 Październik 2022

Poszukując inspiracji  na ciekawy, zapadający w pamięć prezent bożonarodzeniowy, warto sięgnąć po produkty ponadczasowe, które sprawdzą się zawsze. Z pewnością do grupy tej można zaliczyć słodycze, czekoladki, praliny i inne pyszne słodkości, które uwielbiamy otrzymywać, a potem degustować. Produkty te opatrzone logo Państwa firmy będą się pozytywnie kojarzyć, pozwolą zapaść w świadomości obdarowanego i zbudować pozytywne relacje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą świątecznych słodyczy reklamowych, Specjalnie dla Państwa prezentujemy  tutaj upominki bardzo różnorodne: bombonierki, czekolady, czekoladki w zestawach, kalendarzyki adwentowe, herbaty, ciasteczka, pierniczki, lizaki czekoladowe  i wiele innych. Co istotne, wszystkie prezentowane produkty mogą być zapakowane w opakowanie z personalizowaną wg Państwa życzeń grafiką i Państwa logo.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Nie zwlekaj i już dziś złóż zapytanie ofertowe !

XCONSULTER Sp. z o.o ul. Wiśniowa 2, 43-200 Pszczyna, NIP: 638-178-30-53, Regon: 241656952, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach Wydz. VIII Gospodarczy, KRS: 0000360974, Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN