Press | Niedziela, 23 Wrzesień 2018

 

Świat w którym żyjemy pędzi do przodu, a wraz z nim technologia, od której, czy tego chcemy czy nie, jesteśmy coraz bardziej uzależnieni. Kontakty z innymi ludźmi zostają spłycone do skrzynki odbiorczej telefonu, a my sami przybieramy formę wzbierającego potoku zer i jedynek... Czy w biznesie i pracy również tak musi być? Czy przedświąteczna życzliwość musi sprowadzać się do kliknięcia przycisku „wyślij” na klawiaturze?

Na szczęście Bożonarodzeniowa tradycja wysyłania kartek świątecznych nie zanikła – żadna wiadomość SMS, MMS, żaden e-mail ani najbardziej nawet wymyślna kartka elektroniczna nigdy nie zastąpią najprostszej kartki ze świątecznymi życzeniami. Prawda? 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kartek w różnym formacie, które łączy jedno: piękne wzornictwo, atrakcyjna cena i wysoka jakość wykonania. Większość kartek można dodatkowo wzbogacić, np. wycinając lub tłocząc logotyp na pierwszej stronie, dzięki czemu z powodzeniem wyróżnią się na tle innych kartek biznesowych. Oprócz kartek tradycyjnych drukowanych na wysokiej jakości kartonie ozdobnym, polecamy również kartki wykonane z filcu czy też projekty autorskie stworzone na miarę Państwa potrzeb.

Nasza oferta  znajduje się tutaj. Zapraszamy także do przejrzenia szerszej oferty online, gdzie znajdą Państwo jeszcze więcej wzorów i inspiracji świątecznych.

Joyeux Noël!

 

Polecamy także nasze pozostałe oferty świąteczne:

 - porcelanę z motywami światecznymi 

kalendarze ścienne, biurkowe i książkowe

 gadżety i upominki świąteczne

publikacje z potrawami świątecznymi i kolędami na CD

 

 

Świętuj z nami!


XCONSULTER Sp. z o.o ul. Wiśniowa 2, 43-200 Pszczyna, NIP: 638-178-30-53, Regon: 241656952, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach Wydz. VIII Gospodarczy, KRS: 0000360974, Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN