Press | Środa, 20 Październik 2021

8 marca zbliża się wielkimi krokami!

Choć ta data wielu kojarzy się głównie z minioną epoką komitetów kolejkowych i przodowników pracy, nadal pozostaje świętem, w którym mamy możliwość podkreślić wyjątkowość Pań i docenić ich wkład w różnych dziedzinach życia.

Z pewnością zarówno w relacjach biznesowych, jak i pracowniczych, każda przedstawicielka „płci pięknej” ucieszy się otrzymując drobny upominek z okazji swojego Dnia Kobiet.

Warto zauważyć, że goździk w pakiecie z rajstopami, mimo iż wspominany z sentymentem przez większość Pań, współcześnie może zostać zastąpiony przez wiele atrakcyjniejszych i bardziej funkcjonalnych podarunków. Najciekawsze z nich chcemy Państwu zaprezentować i zaproponować zaopatrzenie ich w logo firmy. Łącząc przyjemne z pożytecznym, upominek będzie doskonałą i nietuzinkową reklamą Państwa przedsiębiorstwa.

Im ciekawszy pomysł, tym większa siła oddziaływania, w związku z tym nie warto zwlekać !!!

Xconsulter oferuje Państwu swoją pomoc, gwarantując uśmiech na twarzy każdej obdarowanej Smile

Zapoznaj się z ofertą i/lub złóż zapytanie ofertowe

XCONSULTER Sp. z o.o ul. Wiśniowa 2, 43-200 Pszczyna, NIP: 638-178-30-53, Regon: 241656952, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach Wydz. VIII Gospodarczy, KRS: 0000360974, Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN