Press | Niedziela, 24 Wrzesień 2023

Stary rok powoli zmierza ku końcowi, a wraz z nim zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – wspaniała okazja do podziękowania za współpracę Kontrahentom i Pracownikom.

Jeżeli szukają Państwo inspiracji  na ciekawy, zapadający w pamięć prezent bożonarodzeniowy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalnie dla Państwa prezentujemy  tutaj upominki bardzo różnorodne: ekskluzywne i niezobowiązujące drobiazgi, tradycyjne i nowoczesne, przydatne i dekoracyjne, typowo świąteczne i uniwersalne, a wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Aby ułatwić Państwu zadanie , podzieliliśmy nasze propozycję upominków świątecznych na kilka kategorii: małe upominki wykonane z filcu, elegancką galanterię skórzaną,  zabawy i gry planszowe, przybory do pisana,  gadżety praktyczne, akcesoria do wina, akcesoria do kuchni, upominki z charakterystycznym motywem świątecznym,  mini narzędzia,  notesy, upominki elektroniczne, słodycze reklamowe, porcelanę.

Uzupełnieniem naszej oferty są kosze świąteczne, opakowania i torby świąteczne, książki ze świątecznymi przepisami kulinarnymi oraz kartki świąteczne. Wszystkie produkty można opatrzyć Państwa logo.

Jeżeli mają Państwo jakieś nietypowe wymagania i/lub interesują Państwa produkty, których nie ma w naszej propozycji, prosimy o kontakt – z przyjemnością przygotujemy ofertę specjalną, dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

Zapoznaj się z ofertą 

 

Polecamy także nasze pozostałe oferty świąteczne:

 - porcelanę z motywami światecznymi 

kalendarze ścienne, biurkowe i książkowe

kartki świąteczne

publikacje z potrawami świątecznymi i kolędami na CD

 

Świętuj z nami!

XCONSULTER Sp. z o.o ul. Wiśniowa 2, 43-200 Pszczyna, NIP: 638-178-30-53, Regon: 241656952, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach Wydz. VIII Gospodarczy, KRS: 0000360974, Kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN